Студентів-аграріїв запрошують пройти інтернатуру на Півдні України

18 квітня 2019 35 0
Студентів-аграріїв запрошують пройти інтернатуру на Півдні України

Студенти-аграрії мають можливість пройти практику у плодоовочевих компаніях півдня України. Про це повідомила прес-служба Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Читати за темою: Альма-матер для аграрія: говоримо про агроосвіту

За умовами «Агроінтернатури» студент практикується на одному з великих підприємств півдня України, а UHBDP сплачує стипендію.

У такому випадку співпрацюють три сторони: університет, Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) та підприємство.

Студент отримує майданчик для професійного старту, а підприємство – свіжі сили для створення висококваліфікованого штату й кадрового резерву.

Можливість пройти стажування та стипендію отримало вже 145 студентів, 11 студентів вже працевлаштовані за місцем проходження практики.

«Агроінтернатура — дуже потрібний сервіс Проекту. Я так розумію, що це один з напрямків діяльності по підготовці трудових ресурсів і введенню їх в професійне життя. Інші напрямки Проекту також є дуже важливими. Але хочеться сказати, що студенту досить важко після закінчення університету знайти роботу за фахом і саме «Агроінтернатура» допомагає у цьому майбутньому аграрію», — розповів студент ХДАУ Максим Пєтухов.

 

Виконано за допомогою Disqus