В тіні знаходиться 25% українського ринку зерна — думка

137
0
Директор «Агрейн Трейдинг» Андрій Бартків
Latifundist.comДиректор «Агрейн Трейдинг» Андрій Бартків

Залежно від регіону і культур в тіні знаходиться від 10% до 25% зернового ринку України.Таку думку висловив директор «Агрейн Трейдинг» Андрій Бартків. Повідомляє Latifundist.com.

«Проблема в тому, що будь-який фермер, легальний або нелегальний, може продати зерно за готівку. Адже пайовики отримують зерно, об'єднуються і продають його — один, два, три автомобіля і т.д., тому тіньові ціни негативно впливають на великих гравців, на такі компанії, як наша», — розповів Андрій Бартків.

За його словами, продавати транснаціональним компаніям безпосередньо урожай не завжди економічно вигідно. Насправді, можна більше заробити при продажу товару дрібним компаніям.

«Але наша стратегія — в стабільній роботі з надійними гравцями», — зауважив Андрій Бартків.

Він також додав, що за останні 10 років на ринку був тільки один момент, коли компанія не змогла виконати контрактні умови. Але тоді домовилися зі сторонами контракту продовжити його на наступний рік.

Читати за темою: Особливості правильного застосування рістрегуляторів для зернових

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus