Агрофірма з Вінниччини увійшла до ТОП-100 кращих компаній України

11 червня 2019 1650 0
Агрофірма з Вінниччини увійшла до ТОП-100 кращих компаній України

Цього року у ТОП-100 найкращих компаній аграрного сектору України увійшло СТОВ «Ольгопіль» з Вінниччини. Його визнали кращиму номінації «Модернізація виробництва». Повідомляє day.kyiv.ua.

Понад 20 років підприємство очолює Павло Каленич.

Нещодавно в агрофірмі збудували механізований і сертифікований елеватор, який може вмістити 22 тис. т зерна. Загалом, на підприємстві можуть одночасно зберігати близько 40 тис. т продукції.

Нагадаємо, навесні компанія запустила високотехнологічну лінію з переробки молока і нині успішно реалізує якісну, натуральну молочну продукцію під  брендом ТМ «Villa Milk».

«Серед претендентів на перемогу були і великі агрохолдинги, і невеликі господарства, що ефективно працювали в 2018 р. Лауреатів визначали у 12-ти номінацій. Все було чесно, бо це незалежний конкурс», — розповів Павло Каленич.

За його словами, до експертної ради увійшли редактори авторитетних профільних видань, а також представники державних установ, галузевих організацій, асоціацій, провідних компаній, що надають аграріям юридичні та консалтингові послуги.

«Приємно, що вони оцінили нашу роботу. Дали нагороду моїй досвідченій та молодій команді», — додав фермер.

Довідково: конкурс «Аграрна еліта України» — це всеукраїнський відбір і визнання тих агропідприємств, які зробили крок уперед у розвитку власного бізнесу, досягли значних здобутків у своїй ринковій ніші, застосували у практичній діяльності нові технології.

Читати за темою: Павло Каленич: головне — відчути потенціал своєї землі

Виконано за допомогою Disqus

+ 32° ... + 19°

Вітер

2.2м/с

Опади

5.2мм

Вологість

68%