Реклама

Як змінилася вартість пшениці, кукурудзи та ріпаку — огляд цін за тиждень з 17 по 21 червня

22 червня 2019 1168 0
Огляд цін за тиждень з 17 по 21 червня
Kurkul.comОгляд цін за тиждень з 17 по 21 червня

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури знаходяться у Одеській та Миколаївській областях. Дані надані ресурсом Zernotorg.ua.

Пшениця 2 класу з початку тижня подешевшала у порту Миколаївської області. Також її вартість знизилася у доларах у портах обох областей.

Пшениця фуражна у гривні подешевшала у портах Одеської області, на Миколаївщині протягом тижня продажів культури не відбувалося. Пшениця фуражна подешевшала у доларах у портах обох областей.

Кукурудза подешевшала до кінця робочого у портах обох областей. У доларах її вартість знизилася у порту Миколаївської області, та зросла на Одещині.

У порту Миколаївської області зросла вартість ячменю. У портах Одещини він подешевшав з початку тижня. У доларах ячмінь подешевшав у портах обох областей.

Соняшник подешевшав у порту Миколаївщини. У доларах його вартість зросла у порту Миколаївської області.

Вартість ріпаку протягом тижня у порту Миколаївської обліт була стабільною. У портах Одещини його вартість дещо знизилася. У доларах він подешевшав у портах Одеської області.

Ціна сої була стабільною весь тиждень у порту Миколаївської області. У портах Одеської області вона подорожчала. Її вартість також зросла у доларах у порту Миколаївщини.

 

Виконано за допомогою Disqus