Одесит вирощує лимони вагою понад 1 кг

30 червня 2019 522 0
Одесит вирощує лимони вагою понад 1 кг
agro-yug

Одесит Максим Діхтяренко вирощує лимони, апельсини, мандарини, кумкват та клементини. Особлива гордість садівника гібридний лимон Пандероза, який дає плоди вагою понад 1 кг. Повідомляє agro-yug.com.ua.

Розмножує садівник Пандерозу, як і всі цитрусові, насінням та живцюванням. Однак, другий спосіб більш продуктивний і підходить навіть новачкам, особливих знань і навичок не треба.

Він зазначає, що прекрасно ростуть і плодоносять в Україні лимони Павловський, Мейер, Лунар. До речі, останній називають всесезонним, так як може давати по декілька врожаїв на рік.

Дозрівають лимони в середньому за 8-9 місяців. Звичайно, рослині потрібно давати відпочивати, інакше воно скінчиться і почне хворіти, знижувати врожайність.

Садівник знайшов цікаве рішення для теплиці, щоб зекономити на електроенергії: свою теплицю він заглибив на 1,5 м в землю. Тепло в ній зберігається як в термосі. Є ще одна теплиця, де садівник вирощує саджанці, проводить щеплення. Крапельної системи поливу немає, все робиться вручну.

Читати за темою: Фермер зібрав перший врожай морозостійкого золотого ківі

Виконано за допомогою Disqus