Реклама

Зернотрейдери пропонують грабіжницькі ціни — фермер

28 червня 2019 2145 0
Зернотрейдери пропонують грабіжницькі ціни — фермер
Зернотрейдери пропонують грабіжницькі ціни — фермер

Зернотрейдери пропонують фермерам Херсонщині ціни трирічної давнини. У цьому переконаний фермер Віктор Петрушко, передає newday.kherson.ua.

Нагадаємо, станом на 27 червня до збирання ранніх зернових та зернобобових культур приступили сільгоспвиробники 11 областей.

За його словами, за зерно з поля пропонують грабіжницькі ціни. Готівкою, дають 3 600-3 700 грн/т, по перерахуванню — 4 300-4 500 грн/т. Це ціни трирічної давнини, але ті, хто під посівну набрався кредитів, змушені приставати на умови зернотрейдерів.

Сам Віктор Петрушко зберігає зерно на току.

Усі посіви у фермера, а обробляє він майже 1 000 га, розміщені на богарі. Пшениця, яку сіяв по попередниках, дає зараз 30 ц/га. Незабаром жнивуватимуть на полях, де озимі сіяли по пару. Там, сподівається фермер, врожайність буде більшою

Проте, дощі, які у Генічеському районі зараз йдуть майже щодня, затримують жнива.

«Через них три дні не могли у поле вийти. І це б нічого, якби вони не вимивали клейковину. Зерно втрачає якість», — розповідає Віктор Петрушко.

За словами головного спеціаліста управління агропромислового розвитку Генічеської РДА Костянтина Шинкаренка, середня врожайність озимої пшениці у районі зараз складає 41 ц/га, ячменю — 54 ц/га.

Виконано за допомогою Disqus