Реклама

Як змінилася вартість пшениці, кукурудзи та ріпаку за тиждень — огляд цін з 15 по 19 липня

20 липня 2019 1466 0
Як змінилася вартість пшениці, кукурудзи та ріпаку за тиждень — огляд цін з 15 по 19 липня
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури знаходяться у Одеській та Миколаївській областях. Дані надані ресурсом Zernotorg.ua.

Пшениця 2 класу до кінця тижня стабілізувалась у порту Миколаївської області, на Одещині її вартість зросла. У доларах культура подешевшала у порту Миколаївської області та подорожчала у портах Одеської.

Пшениця фуражна подорожчала у порту Миколаївської області, у портах Одещини її вартість знизилася. У доларах пшениця фуражна подешевшала у портах Миколаївщини та Одещини.

Кукурудза подорожчала в порту Миколаївської області, в портах Одещини вона подешевшала. У  доларах її вартість стабілізувалась до кінця тижня у порту Миколаївської області, а на Одещині вона подорожчала.

Ціна ячменю була стабільна до кінця тижня у порту Миколаївської області, у портах Одещини його вартість зросла. У доларах вартість культури зросла у порту Миколаївської області. На Одещині — без змін.

Вартість соняшнику протягом тижня була стабільною у порту Миколаївської області. У портах Одещини його продажі почали здійснювати лише у п’ятницю, 19 липня.

Ціна ріпаку в порту Миколаївської області до кінця тижня стабілізувалась. На Одещині ціна ріпаку пішла до низу. Його вартість у доларах коливалась протягом тижня в портах Одещини.

Вартість сої була стабільною протягом тижня у портах обох областей. У доларах її продаж не здійснювався в портах Одещини.

Виконано за допомогою Disqus