За добу пожежники ліквідували п'ять пожеж на полях зі збіжжям

23 липня 2019 85 0
За добу пожежники ліквідували п'ять пожеж на полях зі збіжжям
ДСНС

У понеділок, 22 липня на Чернігівщині, внаслідок загорання жита на полі був пошкоджений вантажний автомобіль, що перевозив зернові біля села Билка Коропського району. Також з початку тижня пожежники загасили ще щонайменше чотири пожежі на полях із зерновими. Повідомляє прес-служба ДСНС України.

О 10:28 до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу посівів на полі загальною площею 130 га ПП «Червонянські аграрні інвестиції». Пожежу загасили, однак було знищено посіви жита на корені площею 10 га, шини причепа та 2 шини вантажного автомобіля КАМАЗ-55102, пошкоджено окремі конструктивні елементи транспортного засобу.

Попередня причина виникнення пожежі — налипання залишків рослинності на випускний колектор автомобіля. Жертв та постраждалих немає.

Того ж дня на Чернігівщині о 13:00 біля села Тертишники Носівського району внаслідок розряду блискавки сталося загоряння ячменю на полі, що належить ТОВ «Нива-2008». Площа пожежі склала близько 10 га. Після оперативних дій вогнеборців о 14:10 загоряння ліквідували.

Водночас на Київщині цього ж дня вогонь знищив 10 га пшениці на корені поблизу села Синиця Богуславського району.

А на одному з підприємств Харківської області 22 липня також горіло пшеничне поле. Працівниками підприємства пожежу було ліквідовано на площі 17 га.

У свою чергу, цими вихідними на Донеччині завдяки оперативним діям рятувальників вдалося врятувати 14 га пшениці на корені у селі Первомайське Нікольського району.

Як зазначили в ДСНС, основними причинами виникнення пожеж на хлібних ланах є необережне поводження з вогнем, навмисне випалювання стерні, а також порушення правил експлуатації машин та агрегатів.

Виконано за допомогою Disqus

- 3° ... - 8°

Вітер

1.9м/с

Опади

0мм

Вологість

94%