Реклама

Експорт плодово-ягідної продукції може побити рекорд у 2019 році

12 серпня 2019 100 0
Експорт плодово-ягідної продукції може побити рекорд у 2019 році
Експорт плодово-ягідної продукції може побити рекорд у 2019 році

Обсяги експорту ягід з України значно перевищують імпорт через сприятливі погодні умови вирощування ягід та насиченого внутрішнього ринку. У 2019 р. експорт плодово-ягідної продукції може досягти рекордних показників. Про це повідомив консультант аналітичного департаменту Pro-Consulting Андрій Мокряков, передає УНІАН.

Читати за темою: Ой під вишнею, під черешнею: що відбувається на ринку кісточкових?

«Обсяги експорту ягід з України значно перевищують імпорт через сприятливі погодні умови вирощування ягід та насиченого внутрішнього ринку. Це пояснюється тим, що здебільшого українські ягоди йдуть на переробку як сировина, що вигідно для європейських імпортерів», — повідомив Андрій Мокряков.

Він наголосив, що, враховуючи прогнози врожаю і тенденцію на світових ринках, Україна має всі шанси для того, щоб за підсумками 2019 р. наростити експорт до рекордних показників, близьких до рівня 2016 р.

Експерт також зазначив, що на ринку ягід залишається високий попит на вирощування полуниці та малини. За словами експерта, українських аграріїв чекає подальше зростання експорту фруктів та ягід до Європейського Союзу, за умови відсутності різкого зростання еміграції, що призведе до втрати або подорожчання робочої сили, а також за сприятливих погодних умов.

Виконано за допомогою Disqus