Молдавські фермери вимагають збільшення субсидій

81
0
Молдавські фермери вимагають збільшення субсидій
Usiter.comМолдавські фермери вимагають збільшення субсидій

Представники фермерських господарств Молдови взяли участь у страйку: вони перекрили частину національних трас сільськогосподарською технікою, повідомляє інформаційний портал «Укрінформ».

Головними вимогами фермерів є збільшення обсягів державного субсидіювання сільськогосподарських виробників, а також зниження податку на додану вартість з 20% до 8%.

«Ми вийшли сьогодні на повторну акцію протесту, щоб ще раз заявити про те, що уряд повинен прислухатися до наших вимог. Фермери — дуже серйозна сила в країні і їхню думку треба поважати», — заявив один з організаторів акції, екс-міністр сільського господарства Молдови Валерій Косарчук.

Він зазначив, що після першого страйку фермерів, яка пройшла в березні нинішнього року, уряд ніяк не відреагував на вимоги фермерів.

Представники правоохоронних органів зі свого боку зазначили, що перекриття національних трас суперечить законодавству Республіки Молдова.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus