Дрібні фермери Китаю на межі банкрутства через коронавірус

4 лютого 2020 784 0
Дрібні фермери Китаю на межі банкрутства через коронавірус

Дрібні фермерські господарства Китаю зазнають значних збитків через введення обмежувальних заходів для локалізації коронавірусу. У країні перебої з кормами, ліками і проблема зі збутом агропродукції. Повідомляє The New York Times.

Щоб протистояти спалаху коронавируса, що розповсюджується Китаєм, уряд підписав наказа до 10 лютого закрити підприємства, крім тих, які необхідні для повсякденного життя (аптеки і супермаркети). Це викликало велике занепокоєння серед місцевих підприємців.

За словами місцевого фермера, комбікормові заводи закриті, а запасів кормів залишилось не більше як на 2 дні.

«Для мене це не питання втрати грошей. Це питання втрати всього», — сказав фермер Цю Сянцзянь.

Крім фермерів також багато інвесторів опинилися в скрутному становищі.

«Якщо це триватиме, це позначиться на поставках курятини, яєць та іншого м'яса на національному рівні протягом декількох місяців. Це може призвести до паніки на ринку і вплинути на соціальну стабільність. Я закликаю уряд негайно вжити заходів», — сказав бізнесмен Сун Даву з провінції Хебей.

У повідомленні також зазначається, що фермери об'єднуються і створюють інформаційну кампанію, щоб отримати від влади дозвол на спеціальні транспортні канали для їх поставок. Аграрії намагатися домогтися ослаблення контролю над трафіком, щоб місцеві фермери могли купувати корми і ліки для своїх тварин.

Виконано за допомогою Disqus