До кінця 2020 року на Львівщині запрацює завод кормових добавок за $20 млн

4 лютого 2020 5784 0
До кінця 2020 року на Львівщині запрацює завод кормових добавок за $20 млн
Kurkul.com

Компанія Feednova («Фіднова»)  сьогодні, 4 лютого, презентувала початок будівництва сучасного заводу кормових добавок із виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів. Повідомляє Kurkul.com.

Відкриття заводу планується до кінця 2020 р. Виробничі протужності будуть знаходитись у м.Буськ Львівської області.

«Проблема переробки побічних продуктів тваринництва актуальна для всієї країни, особливо зважаючи на активний розвиток галузі. Наш завод стане потужним рішенням цієї проблеми. Сталий розвиток тваринництва та харчової промисловості регіону просто неможливий без розвиненої інфраструктури переробки побічних відходів. Саме тому ми плануємо створити ще принаймні 2 підприємства в центральній частині країни та на півдні», — прокоментував Ігор Ліскі, голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції».

Розробкою проекту займалася група компаній «Ефективні інвестиції» та голландська компанія Mada Participations B.V. Загалом інвестиції у завод складають $20 млн. Запуск виробництва планується у дві пускові черги. Проект заводу розроблений з урахуванням вимог міжнародної сертифікації згідно з стандартами ISO 22000 та HACCP. Завдяки цьому компанія зможе експортувати продукцію по всьому світу.

Новий комплекс включає 4 виробничі лінії, які перероблятимуть понад 220 т сировини на добу. Загальні потужності заводу дозволяють виготовляти на добу близько 90 т готової продукції. Завод буде виробляти високопротеїнові кормові добавки та тваринні жири. 

Перероблятимуть на заводі сировину із 8 західних областей України.

Зазначається також, що виробництво займатиметься саме переробкою побічних продуктів тваринництва, а не утилізацією відходів. Крім того, введення європейських стандартів якості на всіх етапах роботи підприємства дозволить змінити застарілу практику поводження з відходами тваринного походження. 

«Варто наголосити, що завдяки таким інвестиціям, з одного боку, створюються робочі місця з гідною оплатою праці, а з іншого стимулюється розвиток технологічності в промисловості. Таким чином збільшується ефективність ланцюгів доданої вартості. Зокрема, запуск цього заводу надважливий для розвитку тваринницької галузі країни», — зазначив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Ніколайчук.

Генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції Микола Мороз підкреслив значення приходу інвесторів для модернізації перспективної галузі виробництва. Він зазначив, що якісна переробка відходів повинна бути невід’ємною частиною тваринництва та харчової промисловості.

Завод буде оснащений повним комплексом найсучаснішого технологічного обладнання для фільтрації всіх видів викидів, який мінімізуватиме вплив виробництва на довкілля.

«Ми в управлінні зробили ставку не тільки на залученні інвестицій, а й на супроводі інвесторів та проекту.  Зокрема тих компаній і команд, які можуть створювати нові робочі місця та додавати надходження в бюджет. Для мене особисто важливі ідеї, які несе проект, та ціль його створення. Я переконаний, що завод «Фіднова» вдосконалить всю інфраструктуру для тваринництва в нашій та суміжних областях», — додав начальник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Матис.

Як експортоорієнована компанія, Feednova стане новим бюджетоутворюючим центром регіону. Завод створить понад 80 робочих місць, а також запровадить програму корпоративної відповідальності. Компанія відкрита до діалогу як з громадою Буська, так і з представниками галузі.

Виконано за допомогою Disqus

+ 17° ... + 1°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

57%