Китай вдвічі знизить мита на ряд товарів із США через коронавірус

6 лютого 2020 41 0

Китай прийняв рішення в 2 рази знизити мита на ряд імпортованих зі США товарів на загальну суму $75 млрд через зростання вірусних ризиків. Повідомляє Latifundist.com з посиланням на Reuters.

«Комітет з митних зборів і тарифів при Держраді КНР вирішив скорегувати заходи щодо справляння митних зборів на ряд імпортованих зі США товарів на суму $75 млрд», — вказується в повідомленні.

Мито на товари, що обкладаються з 1 вересня минулого року за ставкою 10%, тепер складе лише 5%. Ще ряд товарів, мито на які з 1 вересня 2019 р. становила 5%, будуть обкладатися за ставкою 2,5%. Згідно з повідомленням зміни вступлять в силу з 13:01 за місцевим часом 14 лютого.

На додаток до вищевказаних коректувань інші тарифні заходи в США і Канаді будуть продовжувати застосовуватися відповідно до правил.

«Хоча це оголошення відповідає взаємним зобов'язанням США по цій угоді, аналітики також розглядають це як крок Пекіна до зміцнення довіри в умовах спалаху коронавірусу, яка підірвала бізнес і підірвала настрої інвесторів», — наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, Китай призупинив торгівлю свининою через коронавірус.

Виконано за допомогою Disqus