Ерідон презентує на українському ринку ЗЗР компанії IFAGRI

6 лютого 2020 833 0
Ерідон презентує на українському ринку ЗЗР компанії IFAGRI
Kurkul.com

В сезоні 2020 р. компанія «Ерідон» презентує для українських аграріїв два високоефективні препарати британської компанії IFAGRIінсектицид Інстрайкер і акарицид Гексамайт, що застосовуються для захисту урожаю від шкідників. Про це Kurkul.com повідомили в прес-службі компанії.

«Інсектицид Інстрайкер містить дві діючі речовини — ацетаміприд 150 г/л та лямбда-цигалотрин 50 г/л. Зазначені  компоненти належать до різних хімічних груп, що мінімізує ризик виникнення резистентності. Крім того, їх поєднання характеризується синергетичною дією, завдяки чому Інстрайкер за досить низьких норм застосування ефективно контролює широкий спектр шкідників на цілому ряді сільгоспкультур», — зазначили в компанії.

Та додали, що акарицид Гексамайт містить 50 г/л гекситіазоксу і зареєстрований для контролю кліщів-фітофагів на яблуні та сої.

«Препаративна форма цього акарициду також представлена у вигляді концентрату емульсії і забезпечує якісний контроль завдяки високоефективній діючій речовині гекситіазокс, а також рідкій препаративній формі, яка сприяє рівномірному покриттю робочою рідиною поверхні рослин та утриманню на ній», — додали в прес-службі.  

Виконано за допомогою Disqus

+ 20° ... + 10°

Вітер

2.2м/с

Опади

1.4мм

Вологість

71%