В Житомирі збудують акваферму з вирощування австралійських раків

7 лютого 2020 2359 0
В Житомирі збудують акваферму з вирощування австралійських раків
zhitomir-online

У Житомирі вже до літа 2020 р. планується збудувати міні акваферму із вирощування австралійського червонопалого рака. Повідомляє zhitomir-online.

Ініціативала будівництво міжнародна агенція «Goodvil», за безпосередньої участі інвесторів Данії та житомирської ГО «Атошник».

Зазначається, що австралійський рак має на 30% більше м’ясних ділянок, аніж річковий рак із українських водойм. Кілограм таких раків коштує не менше 500-700 грн. Вирощувати австралійських червонопалих раків в Україні можна в два етапи: взимку – у штучному аквасередовищі, а влітку випускати у відкриті водойми, щоб вони там дозріли.

«Агенція «Goodwill» координуватиме весь процес реалізації проекту з вирощування австралійських раків у Житомирі, а представники ГО «Атошник» відповідатимуть за будівництво акваферми та бізнес-складову проекту. Важливо, що Житомирський національний агроекологічний університет за участі науковців та студентів має наміри проводити наукові дослідження, спрямовані на покращення технології австралійських раків в Україні», — йдеться у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus

+ 17° ... + 1°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

57%