Перевезення зерна залізницею зросло на 21%

13 лютого 2020 52 0
Перевезення зерна залізницею зросло на 21%
Kurkul.com

За липень-січень  2019/20 МР залізничним транспортом було перевезено 25,2 млн т зернових вантажів, що на 21,7% вище показника минулого року. Повідомляє Zernovoz.ua.

Зазначається, що обсяги перевезень зернових з/д транспортом і надалі залишатимуться в діапазоні 3,6–3,8 млн т на місяць, оскільки є ряд ринкових передумов, а саме:

  • Послаблення торгівельних обмежень Китаєм, які були запровадженні для нерозповсюдження коронавірусу 2019-nCoV, про це вже кілька днів говорять учасники ринків, оскільки обмежувальні заходи вже негативно впливають на економіку КНР. Це дозволить відновити експортні поставки с/г продукції до цієї країни.
  • Переважна більшість трейдерів і учасників ринку сходяться на думці, що сезон високих цін на зернові вже пройдено і цінові піки, що були досягнуті 22 і 23 січня поточного року перевершити вже не вдасться, оскільки на ринку існує суттєва пропозиція з боку Аргентини і Бразилії, де прогнозуються рекордні валові збори зернових та сої. Тому вітчизняні виробники і трейдери будуть намагатися продати запаси за більш вигідною ціною, зокрема, щоб забезпечити себе обіговими коштами для посівної кампанії.
  • Досить значні запаси зернових в зв’язку з рекордним врожаєм в поточному маркетинговому році. Станом на 12.02.2020 р. експортний потенціал по зернових оцінюється близько 13 млн т і в межах 1,1-1,2 млн т соєвих бобів.
Виконано за допомогою Disqus

+ 0° ... - 4°

Вітер

2.1м/с

Опади

6.9мм

Вологість

100%