Укрзалізниця виведе понад 50 станцій з переліку малодіяльних

17 лютого 2020 6038 0
Укрзалізниця виведе понад 50 станцій з переліку малодіяльних
Kurkul.com

Укрзалізниця спільно з міністерствами, ОДА та ОТГ розробляє механізм виводу залізничних станцій з переліку малодіяльних. За підсумками другого півріччя 2019 р. із цього переліку вийде 53 станції й вони повернуться до сталого функціонування. Повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що Укрзалізниця готова використовувати усі дієві механізми для підвищення ефективності роботи малодіяльних залізничних станцій та виводу їх на оптимальну потужність.

Як повідомив директор департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Андрій Мірошніков, на сьогоднішній день, до переліку малодіяльних входить близько 300 залізничних станцій.

«Відповідно до законодавства регіональні філії АТ «Укрзалізниця» зверталися до місцевих органів влади з пропозицією погодити закриття малодіяльних станцій, або вирішити питання відшкодування втрат пов’язаних з обслуговуванням малодіяльних об’єктів інфраструктури. Загалом отримали 9 погоджень на закриття. Деякі органи місцевого самоврядування запросили розрахунок витрат, але жодної пропозиції щодо можливого відшкодування або іншого конструктивного вирішення проблеми не надійшло. Більш того, ми маємо витрати по цим станціям пов’язані з податком на землю, який сплачується у місцеві бюджети», — констатував він.

В Укрзалізниці зазначили, що найефективнішим механізмом повернення малодіяльних станцій до нормальної роботи, є збільшення обсягів перевезення завдяки спільній роботі місцевих органів влади, територіальних громад та бізнесу.

«Ми завжди готові йти на зустріч, проте ми хочемо бачити, що підприємства і місцева влада також шукають варіанти як зменшити свої видатки та підвищити ефективність роботи. Ми зацікавлені у тому, щоб максимально сконцентрувати перевезення на залізниці», — наголосив директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

Нагадаємо, АТ «Укрзалізниця» просить уряд та народних депутатів відмінити податок на землю. 

Виконано за допомогою Disqus

+ 0° ... - 4°

Вітер

2.1м/с

Опади

6.9мм

Вологість

100%