На позачерговому засіданні Ради можуть призначити нового прем’єра

26 лютого 2020 147 0

Парламент може відправити у відставку діючого прем’єра Олексія Гончарука та проголосувати за призначення натомість Сергія Тігіпка на позачерговому засіданні. Повідомляє AgroPolit.com.

Зазначається, що після скандалу з прослуховуванням наради у Олексія Гончарука, президент Володимир Зеленський планував посилити Кабмін одним чи двома віце-прем’єрами: Сергієм Тігіпком чи Валерієм Хорошковським, які потім мали б змінити Олексія Гончарука та Юлію Ковалів. Проте тоді, кадрові зміни не відбулись.

На можливі кадрові зміни у коментарі AgroPolit.com також натякнув адвокат партії «Слуга народу» і президента України Володимира Зеленського, позаштатний радник глави Офісу президента Олександр Качура. На запитання про те, що будуть робити з тим, що рейтинг довіри до уряду падає, за даними дослідження Центру Разумкова 6% українців довіряють уряду і стільки ж прем’єр-міністру.

«Падіння рівня довіри — це природне явище. Якщо подивитися попередні уряди, у них близько цього тренд був. Тому що були дуже високі очікування, коли ми заходили в парламент та створювали Кабінет Міністрів в надзвичайно високих очікуваннях. Тому що люди, які голосували за партію «Слуга народу», хотіли в своїй більшості дуже швидких змін. Водночас, у нас є друга соціологія — половина громадян хоче дуже швидких рішень, швидких змін. А друга половина — хоче, щоб зміни відбувались якісно, але не так швидко, не хочуть таких швидких трансформацій. Ми втрачаємо підтримку, якщо приймаємо одну або іншу сторону. Тому потрібні кадрові зміни, треба перезавантаження робити частини міністерств, треба розділяти міністерства. Бо не може бути культура і спорт в одному міністерстві, не може сільське господарство і економіка в одному міністерстві. Зараз прийшли до висновку, що це було помилкою, її треба виправляти. Кадрові зміни точно відбудуться. Будемо оцінювати, як працювало те чи інше міністерство. Кадрові зміни та аудит потрібно провести. Не буде результату — потрібно буде висловлювати недовіру міністру, приймати кадрові рішення», — прокоментував Олександр Качура.

Сьогодні перемовини на тему зміни премєра підтвердив і сам президент Володимир Зеленський, який заявив, що він наразі спілкується з різними кандидатами і мав розмову в тому числі з Сергієм Тігіпком.

«Я з багатьма людьми зараз веду співбесіди….. І з паном Тігіпком я теж зустрічався. Це правда», — сказав Володимир Зеленський.

Виконано за допомогою Disqus

+ 36° ... + 24°

Вітер

1.6м/с

Опади

3.9мм

Вологість

72%