В Україні 20% сімейних фермерів не сплачують податки — Івченко

5 березня 2020 216 0

В Україні 4,5 млн одноосібних господарств не сплачують податки, серед них 20% сімейних фермерів. Про це сказав народний депутат, заступник голови Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин Вадим Івченко під час публічних дебатів «Відкриття ринку землі суперечить інтересам України»

«В Україні є 4,5 млн одноосібних господарств, які не сплачують податки. 20% з них — сімейні фермери, а це приблизно 900 тисяч осіб. Також вони не сплачують і земельний податок. Тобто ми недоотримуємо приблизно 16 млрд грн податку», — сказав Вадим Івченко.

Також він додав що держава повинна дотувати цих фермерів, дати їм в лізинг обладнання, допомогти із навчанням. Це створить додаткові робочі місця та забезпечить додатковий притік інвестицій.

Вадим Івченко сказав, що Україні потрібна земельна реформа і дефакто тіньовий ринок землі вже існує.

«Питання сьогодні стоїть в одному, яка в Україні потрібна земельна реформа. На мою думку вона має відповідати 3 критеріям — має залучати в аграрний сектор якомога більше людей, створити додатково близько мільйона робочих місць та зберегти села і еколандшафти», — додав Вадим Івченко.

Виконано за допомогою Disqus

+ 38° ... + 24°

Вітер

1.7м/с

Опади

3.2мм

Вологість

72%