У аграрному реєстрі зареєструвалось понад 600 господарств

10 березня 2020 61 0

У Державному Аграрному Реєстрі зареєструвалися 606 господарств, загальний земельний банк яких склав 125,9 тис. га. За формами господарювання більше половини зареєстрованих склали фермерські господарства. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Відбувся підсумковий захід щодо результатів першої фази пілотного проекту Державного Аграрного Реєстру за участі представників Мінеконокоміки, операторів виїзних бригад, представників безоплатної правової допомоги та партнерів, які сприяють імплементації Реєстру, Проекту «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні» та «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні».

Під час пілотного проекту мобільні групи відвідали 18 ОТГ в 6 областях (Київська, Черкаська, Волинська, Львівська, Миколаївська та Одеська). 

У ході реєстрації було внесено відомості про 606 господарств, загальний земельний банк яких склав 125,9 тис. га. Зереєстровані в Реєстрі аграрії утримують понад 21,7 тис. свійських тварин.

Нагадаємо, у 6 областях України стартував пілот Аграрного реєстру.

Виконано за допомогою Disqus

+ 35° ... + 20°

Вітер

3м/с

Опади

3мм

Вологість

72%