Фермер з Луганщини вирощує овочі за органічною технологією

14 березня 2020 151 0

Фермер з Луганщини Олексій Бут вирощує на своїй земельній ділянці органічні овочі та фрукти, а також екзотичні рослини. Повідомляє troyitske.city.

У 2005 р. Олексій Бут втупив до клубу органічного землеробства, після чого став практикувати вирощування рослин без додавання хімії.

«Спочатку дивувало, як можна без хімічних препаратів вирощувати урожаї овочів та фруктів. Першими кроками до впровадження екологічних технологій стали відмова від орання землі, використання біопрепаратів та мульчування ґрунту», — розповідає Олексій Бут.

Фермер переконаний, оранка руйнує ґрунт, знищує мікрофлору та дощових черв’яків, що покращують родючість ґрунту. Разом з відмовою від оранки він почав мульчувати всі культур на ділянці, від картоплі до суниць.

Крім того, що городник вирощував по-новому огірки та помідори, він почав виписувати у виданнях та інтернеті різні екзотичні рослини, після чого на його ділянці з’явилася чуфа, гумі, лохина, годжі, середньоазіатська квасоля Маш, чорний кмин, фацелія та амарант.

Читати за темою: В Україні запрацювали реєстри органічної продукції

Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 24° ... + 9°

Вітер

1м/с

Опади

0мм

Вологість

60%