Реклама

Ціни на нафту відновили зростання після різкого падіння

17 березня 2020 99 0

Ціни на нафту еталонних марок ростуть в ході торгів 17 березня після сильного падіння напередодні. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Вартість травневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures о 07:00 за київським часом становила $30,79 за барель, що на $0,74 (2,46%) вище за ціну на закриття попередньої сесії.

16 березня їхня ціна впала на понад 11%.

Ф'ючерс на нафту WTI на квітень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі до цього часу подорожчав на $1,25 (4,36%) — до $29,95 за барель. За підсумками попередньої сесії їх ціна знизилася на 9,6%.

США прийняли рішення про поповнення Стратегічного нафтового резерву. Інші країни та компанії також планують поповнити свої резерви на тлі зниження цін.

«Однак сховища швидко заповнюються. Якщо вони заповняться, попит зменшиться, і нафтові ціни неминуче впадуть ще більше. Глобальним ринкам залишається сподіватися, що Саудівська Аравія і Росія зможуть домовитися до того, як ми досягнемо цієї точки неповернення», — заявив головний ринковий аналітик AxiCorp Стівен Іннес.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама