Фізосіб з низькими доходами звільнятимуть від мінімального податку

18 березня 2020 176 0
Фізосіб з низькими доходами звільнятимуть від мінімального податку
Kurkul.com

Депутати Верховної Ради України пропонують звільняти господарів з низькими доходами, які працюють на землі, від мінімального податку. Законопроект №3131-1 з такою нормою зареєстровано на сайті парламенту. Повідомляє AgroPolit.com.

Автори документу: Тарасов ОлегЧайківський Іван та Соломчук Дмитро.

Зокрема, у проекті закону №3131-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо удосконалення системи оподаткування у сфері земельних відносин і сільського господарства» передбачено, що до розрахунку місячного оподаткування не належать ділянки фізосіб з низькими доходами  

«Звільняються від загального місячного (річного) оподатковуваного доходу доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції рослинництва, що вирощена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена на земельних ділянках безпосередньо фізичною особою, які  не перевищують 3 розмірів мінімальної  заробітної плати (у розрахунку на рік), що  встановлена  на 1 січня звітного (податкового року)», — вказано у законопроекті.

Натомість, законопроект встановлює мінімальне податкове зобов'язання таким чином: 

  • 1% від НГО земель;
  • решту відсотків від НГО, що сплачується протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем для подання річної податкової декларації.
Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 29° ... + 12°

Вітер

1.2м/с

Опади

0мм

Вологість

64%