ОТП Лізинг та ЄБРР допоможуть бізнесу продовжити діяльність під час епідемії

20 березня 2020 59 0
ОТП Лізинг та ЄБРР допоможуть бізнесу продовжити діяльність під час епідемії
Kurkul.com

«ОТП Лізинг» та ЄБРР допоможуть малими і середнім підприємствам України продовжити їхню діяльність під час епідемії коронавірусу завдяки новій фінансовій програмі. Фінансування надаватиметься в рамках ініціативи «Кредитна лінія EU4Business-ЄБРР», що реалізується в контексті Угоди про глибоку і всеохоплюючу зону вільної торгівлі між ЄС та Україною.

Про це повідомляє прес-служба ЄБРР.

Наданий «ОТП Лізинг» старший 4-річний кредит ЄБРР на суму до €15 млн сприятиме довгостроковим лізинговим операціям з малими і середнім підприємствам в Україні. 

Після прийняття Радою директорів ЄБРР рішення щодо надання пакету солідарної допомоги клієнтам в усіх країнах, включаючи Україну, банк не лише продовжує свою звичайну діяльність, а й готовий збільшити обсяг допомоги в разі необхідності.

«Угода, яку ми підписали з нашими партнерами «ОТП Лізинг» (Україна), свідчить про те, що ми плануємо розвиток бізнесу на довгострокову перспективу. Ми особливо вдячні ЄС за незмінну відданість нашим спільним цілям у складний час. Клієнти з приватного і державного секторів, у тому числі МСП, можуть цілком покладатися на нашу підтримку і гнучкість», — зазначив керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи і Кавказу Маттео Патроне. 

Фінансування буде доступним для клієнтів «ОТП Лізинг» у гривні та/або євро. Кредитування у гривні захистить позичальників від валютних ризиків та пропонуватиметься з довшими строками погашення.

На додаток до цього ЄС надасть компаніям, які відповідатимуть вимогам, грантові кошти в якості інвестиційних стимулів. Ці кошти зменшать для компаній вартість капітальних інвестицій в модернізацію технологій та виробничих процесів, відповідно до стандартів і регламентів ЄС.

«Ми дуже раді, що підписали з  ЄБРР вже 4 угоду на загальну суму €52 млн. Сьогоднішня транзакція допоможе нам профінансувати, щонайменше, 100 компаній по всій країні. Для нас — це можливість збільшити нашу частку ринку у сегменті МСП», — додав генеральний директор «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин

Виконано за допомогою Disqus

+ 35° ... + 23°

Вітер

1.6м/с

Опади

3.8мм

Вологість

66%