Годівля корів гібридним житом забезпечує збільшення жирності молока

27 березня 2020 73 0
Годівля корів гібридним житом забезпечує збільшення жирності молока
Kurkul.com

Завдяки годівлі молочних корів сінажем з гібридного жита компанії KWS, жир у молоці збільшився до 4%. Про це розповіла заступник генерального директора ТОВ «Молоко Вітчизни» Юлія Руденко у 12 випуску відеоблогу «Жито Великих Людей» від «КВС-УКРАЇНА».

«Років 3 тому розпочали заготівлю гібридного жита МАГНІФІКО компанії KWS. Зараз на тій фермі, де використовуємо у корм гібридне жито, жир у молоці 4%. Був 3,7-3,8%. Це завдяки тому, що ми годуємо корів кормами з високим вмістом клітковини», — зазначила Юлія Руденко.

Також вона додала, що із 5,5 тис. стада ВРХ в компанії є понад 2 тис. молочних корів.

«Молочний бізнес — це прибутковий бізнес. У нас 5,5 тис. ВРХ, з них 2,286 тис. корів. ВРХ годуємо силосом, сінажем жита та люцерни, сіном та концентрованими кормами», — сказала Юлія Руденко. 

Також про переваги годівлі молочних корів гібридним житом розповів заступник директора ТзОВ «Літинське» Петро Коваль.

«Маємо 500 голів ВРХ, з них 160 дійних корів. У заготівлі кормів переходимо на гібриди силосного жита, після збирання врожаю сіємо силосну кукурудзу і таким чином отримуємо з одного поля два врожаї. Окрім цього, за рахунок високого вмісту клітковини у житі, середній показник надоїв корів вдалось збільшити до 8%», — зазначив він.

Виконано за допомогою Disqus

+ 14° ... + 8°

Вітер

2.3м/с

Опади

0мм

Вологість

46%