ПУМБ скасував плату за проведення платежів у гривні

30 березня 2020 228 0

У зв'язку із запровадженням карантинних обмежень щодо запобігання поширенню коронавірусу, Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) скасовує плату за проведення зовнішніх та внутрішніх платежів у національній валюті для всіх бізнес-клієнтів ПУМБ. Повідомляється на офіційному сайті банку.

Починаючи з 31 березня 2020 року і на весь період дії карантину бізнес-клієнти банку, незалежно від сегменту бізнесу, зможуть виконувати всі види платежів в операційний час без додаткових витрат.

«Сьогодні перед українським бізнесом стоїть стратегічно важлива задача – налаштувати свою діяльність у нових умовах, знайти інші канали закупівель та збуту, одночасно при цьому контролюючи та оптимізуючи свої витрати. Та без взаємного порозуміння, підтримки та синергії, у тому числі зі сторони банків, досягти цього буде складно. Ми це усвідомлюємо, саме тому прийняли для себе рішення підтримати всіх наших бізнес-клієнтів, скасувавши плату за проведення зовнішніх і внутрішніх платежів у національній валюті» — зазначає заступник голови правління ПУМБ з корпоративного бізнесу Сергій Магдич.

Також зазначено, що керівництво банку і надалі продовжить розробляти заходи, які допоможуть підприємцям пройти через період карантину з найменшими втратами.

Читайте також: ПУМБ став учасником програми доступних кредитів 5-7-9%

Виконано за допомогою Disqus