На базі Таврійського ДАТУ з’явилась сучасна пасіка

9 квітня 2020 92 0
На базі Таврійського ДАТУ з’явилась сучасна пасіка
Kurkul.com

У цьому році Таврійський державний агротехнологічний університет отримав грант від українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади. Тож у цьому сезоні студенти спеціальності «Бджільництво» отримають практичний досвід роботи на пасіці. Повідомляється на сайті університету.

Зазначено, що це стало можливим завдяки спільній праці спеціалістів ЗОГО ЗІКЦ «Агро-Таврія» та представників Таврійського ДАТУ над грантовою заявкою «Зміцнення матеріально-технічного забезпечення внз для розвитку практичних навичок студентів».

«Наявність власної пасіки та практична демонстрація технологічних процесів підвищить рівень якості підготовки студентів. Для пасіки є зручне місце розташування — територія навчального полігону, поряд із садовими насадженнями (с.Нове, Мелітопольського району). Для утримання бджолосімей університет має кормову базу, садові насадження площею 120 га: черешня, абрикос, персик», — розповів доцент кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Микола Андрющенко.

Онлайн-асистент фермера сайт Kurkul.com продовжує досліджувати український аграрний ринок та ділитись результатами з вами.

Якщо вам цікаво, скільки земель обробляють фермери в Україні, якими напрямками вони займаються і в яких регіонах працюють, скільки з них займаються тваринництвом, переходьте за посиланням та заповнюйте анкету.

Виконано за допомогою Disqus

+ 36° ... + 24°

Вітер

1.6м/с

Опади

3.9мм

Вологість

72%