На Волині побудують потужності для зберігання зернових — Павленко

12 червня 2015 99 0
На Волині побудують потужності для зберігання зернових — Павленко
Мinagro.gov.uaНа Волині побудують потужності для зберігання зернових — Павленко

Аграрії Волині успішно завершують посівну кампанію. Ярі зернові та зернобобові посіяні на 97% до прогнозу, кукурудзи 82%, соняшнику — 110%, проса – 99%, сої — 123% до прогнозованих площ. Про це йшла мова на зустрічі міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка з аграрним активом Волинської області, повідомляє прес-служба відомства.

«Волинь – привабливий для аграрних інвестицій регіон. В області модернізують тваринництво: будують сучасні свинокомплекси. Введено в дію забійний цех потужністю 40 тис. голів птиці на день, обсяг залучених інвестицій склав 126 млн грн. Підприємство, наразі, проходить міжнародну сертифікацію для експорту продукції в мусульманські країни», – зазначив Олексій Павленко.

За його словами, забезпечення продовольчої безпеки регіону – стратегічне завдання. Планується будівництво двох об'єктів зберігання зернових та зернобобових культур загальною потужністю 25 тис. т. Це – запорука розвитку галузі, досягнення вагомих виробничих показників, покращення якості продукції, умов праці робітників та залучення молодих спеціалістів у сільську місцевість.

Виконано за допомогою Disqus