На Запоріжжі у розпалі збір ріпаку та ячменю

3 липня 2020 135 0
На Запоріжжі у розпалі збір ріпаку та ячменю
Kurkul.com

Жнива 2020 на Запоріжжі набирають оберти. Поки що сільгосптехніка працює на полях, де достигли горох, озимий ячмінь, ріпак, щоб уже в найближчі дні приступити до збирання озимої пшениці, хліба. Повідомляє polvisti.com.

Як інформує головний спеціаліст архівного відділу Пологівської РДА Віктор Чумаченко, станом на 2 липня збирання озимого ячменю в агрофірмах «Батьківщина», «Семенівське», «Україна нова» та інших наближається до завершення. Його скосили на 3995 га при загальній площі 4843 га та намолотили 15700 т зерна. Середня врожайність склала 3,9 т/га.

У сільгосппідприємстві «Аврора», де під ячменем мали лиш 50 га, врожайність показала значно кращі результати — 5,1 т/га.

На останніх гектарах ведеться й збирання гороху. Із 1273 га його скосили на 953 га, намолотили 1543 т. У ТОВ «Романцови і Ко» під бобові відводили 400 га, з косовицею впоралися ще у вихідні. По району середня врожайність невисока — 1,5 т/га, позначилися весняні заморозки та відсутність опадів.

«Цього року не справджує покладених на нього надій і озимий ріпак. Через відомі погодні причини (весняні заморозки, нестачу вологи) кілька сотень гектарів посівів загибли, а перші намолоти показали врожайність всього лиш 1,9 т/га, що значно нижче, ніж очікували», — йдеться у повідомленні.

Читати за темою: Фермери Сходу розпочали жнивну кампанію

Виконано за допомогою Disqus

+ 26° ... + 15°

Вітер

1.3м/с

Опади

0.7мм

Вологість

64%