Реклама

Світове виробництво свинини зросте на 6%

19 жовтня 2020 50 0
Світове виробництво свинини зросте на 6%
pixabay.com

За прогнозом світове виробництво свинини в 2021 р. буде вищим шляхом відновлення від АЧС та COVID-19. Попит в Китаї впаде на 6%, а виробництво в США, як очікується, дещо зросте. Про це повідомляє pigua.info

«Згідно з квартальним звітом Міністерства сільського господарства США «Тваринництво і птахівництво: світові ринки і торгівля», імпорт свинини в Китай прогнозується нижче, але як і раніше буде залишатися на рівні рекордних максимумів, які навряд чи перевищать рівні 2020 р. через зростання внутрішнього виробництва», — йдеться у повідомленні.

В інших країнах попит на свинину поліпшиться в порівнянні з минулим роком, коли імпорт досяг найнижчого рівня з 2016 р. через COVID-19 і високого попиту з боку Китаю. Очікуване зниження світових цін на свинину стимулюватиме поставки на чутливі до цін ринки.

«Згідно з прогнозами, в 2021 р. світове виробництво свинини зросте на 4% через відновлення виробництва в країнах, де були виявлені випадки АЧС, і, меншою мірою, відновлення після впливу COVID-19. Так, виробництво в Китаї збільшиться на 9%, оскільки виробники активно відновлюють свої стада і користуються високими цінами на свиней», — зазначають аналітики.

Проте, виробництво становить 41,5 млн т, що майже на 25% нижче, ніж рівень до хвороби. 

За прогнозами, у 2021 р. світовий експорт не зміниться на рівні 10,8 млн т. Очікується, що світовий попит на свинину відновиться після COVID-19 у зв'язку з поліпшенням економічних умов і відновленням в ресторанах і секторах громадського харчування.

Читати за темою: Україна на 30% скоротила імпорт салам

Виконано за допомогою Disqus

Реклама