На Прикарпатті держпідприємство незаконно відвантажило чуже зерно в Китай

7 грудня 2020 149 0
На Прикарпатті держпідприємство незаконно відвантажило чуже зерно в Китай
Kurkul.com

На Прикарпатті держпідприємство незаконно продало чуже зерно в Китай, завдавши збитків на суму майже 8 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури.

«За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури колишньому керівнику одного із хлібозаготівельних державних підприємств повідомлено про підозру в заволодінні чужим майном (ч. 5 ст. 191 КК України)», — йдеться у повідомленні.

Встановлено, що у 2016 р. одне із ПАТ відповідно до договору передало на зберігання держпідприємству 1557 т зерна. Однак підозрюваний, який був наділений повноваженнями представляти інтереси підприємства, в порушення вимог договору організував вивезення частини зерна через порт Чорноморськ до Республіки Китай, іншу частину — відвантажив третім особам. Сума завданих акціонерному товариству збитків склала майже 8 млн грн.

Зазначається, що матеріали кримінального провадження відповідно до вимог абз. 9 п. 1 ч. 5 ст.191 КПК України для подальшого здійснення досудового розслідування будуть передані за підслідністю до Національного антикорупційного бюро України. 

Читати за темою: Україна з початку сезону експортувала 12 млн тонн пшениці

Виконано за допомогою Disqus