Ціни на с/г продукцію — огляд за 20 квітня від Zernotorg.ua

20 квітня 2021 7088 0
Ціни на с/г продукцію — огляд за 20 квітня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта   

Станом на 20 квітня в порту Миколаєва ціни пшениці 2 класу та пшениці фуражної від учора майже не змінилися — і становлять 7 048 грн/т і 6 934 грн/т відповідно. Кукурудза подорожчала до 7 896 грн/т.

На Одещині зросли ціни майже всіх зернових. Так, пшениця подорожчала на понад 50 грн/т. Кукурудза сягнула 7 907 грн/т. Також зросла вартість соняшника до 22 743 грн/т.

Нагадаємо, згідно з даними аналітиків G.R. Agro, зростання цін на фуражну кукурудзу зберігалося під впливом підвищення світових котирувань. Водночас більш істотне зростання цін було обмежено присутністю на ринку конкурентних пропозицій зернової інших країн-виробників, а також помірним попитом.

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

Виконано за допомогою Disqus

+ 13° ... + 3°

Вітер

3м/с

Опади

8.7мм

Вологість

83%