На Вінниччині затримали злочинну групу, яка системно викрадала добрива з підприємства
На Вінниччині поліцейські викрили злочинне угрупування, яке спеціалізувалось на викраденні дороговартісних мінеральних добрив. Про це повідомила пресслужба Національної поліції у Вінницькій обл.
Як зазначається, за ніч зловмисники викрадали до 1000 літрів рідких добрив з території підприємства, що займалось їх продажем.
Трьох активних членів організованої злочинної групи затримали 8 травня безпосередньо на місці злочину. Один із затриманих працював на підприємстві, з якого викрадали добрива.
За оперативною інформацією, злочинною діяльністю затримані займались з початку 2023 року.
«Вони системно, кілька разів на місяць, прокрадались на територію підприємства та за допомогою заздалегідь підготовного обладнання, під'єднувались до цистерн з агрохімією. Вивозили крадене у 20 літрових каністрах на власному автомобілі. За одну ніч вони зливали до тонни добрив, вартістю близько 20 тисяч гривень», — розповіли у пресслужбі.
Зловмисникам загрожує позбавленням волі на термін до 8 років. Досудове розслідування триває. Сума матеріального збитку встановлюється.
Читайте також:
- На Харківщині затримали чергового фермера-колаборанта
- Шахрай з Одеси видурив у 6 фермерів 45 млн грн
- На Одещині викрили незаконний експорт соняшника на понад 2 млрд грн
- СБУ викрило посадовців, які вимагали хабарі з експортерів зерна на Харківщині
© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2023 р.