Антоніо Лукіч зняв відеоманіфест до Дня фермера
До Дня фермера, який відзначають в Україні сьогодні, 19 червня, виробник ґрунтообробної техніки General Machines представив відеоманіфест «І створив Бог фермера».
Режисером ролика став відомий український кіно- і телережисер Антоніо Лукіч.
Робота присвячена українським фермерам і розповідає про людей, які щодня працюють на землі, попри війну та всі виклики останніх років.
В центрі сюжету — узагальнений образ фермера, його руки. Вони сіють, тримають кермо і годують світ. Саме ці руки, загартовані землею, і є справжній портрет фермера.
«Ми хотіли подивитися на День українського фермера через його руки, які щодня працюють, приймають рішення, створюють і годують. Це історія не про техніку, а насамперед про людей, завдяки яким живе українська земля», — зазначив Антоніо Лукіч.
Як додали у General Machines, цим маніфестом компанія хоче висловити підтримку та вдячність українським фермерам за їхню працю.
«Героями ролика стали реальні фермери. У кадрі можна побачити й розбите скло — як нагадування про те, що навіть попри війну, втрати та постійні виклики фермери продовжують працювати на своїй землі. Для нас було важливо розповісти саме про цих людей», — зазначили у General Machines.
Читайте також: Змінитися під час війни — надихаючі історії до Дня фермера
© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2026 р.