На Миколаївщині планують провести жнива за 12 днів

21 червня 2016 85 0
На Миколаївщині підготовка до жнив йде повним ходом
donoda.gov.uaНа Миколаївщині підготовка до жнив йде повним ходом

У господарствах Очаківського та Миколаївського району (Миколаївська область) уже приступили до обкошування полів, заявив заступник директора агропромислового розвитку облдержадміністрації Віктор Твердой, пише прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

За його словами, зернозбиральна техніка практично на 100% готова.

«Ми маємо 3050 зернозбиральних комбайнів, плюс ще залучених 450 комбайнів, цієї техніки досить, щоб провести збиральні роботи за 12 робочих днів, якщо дозволять погодні умови», — сказав він.

Також додав, що у всіх районах області проводяться семінари, присвячені збиральним роботам. 14 червня був проведений семінар на базі Національного аграрного університету. Такий же семінар планується 23-24 червня у рамках українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, за адресою Спортивна, 9.

«Для успішного вирощування овочів необхідне зрошення. Представники області разом з експертами Світового банку зараз працюють над розробкою концепції відновлення та модернізації зрошення на півдні України. Сподіваємося, що у цьому напрямку будемо і далі розвиватися, так як розвиток овочівництва прямо пов'язаний з відновленням зрошення», — констатував Віктор Твердой.

Виконано за допомогою Disqus