ЄБРР допоможе фермерам Херсонщини отримати міжнародні кредити на зрошення

5 липня 2016 108 0
Фермери Херсонщини отримають міжнародні кредити на зрошенння
knau.kharkov.uaФермери Херсонщини отримають міжнародні кредити на зрошенння

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) має намір надати спеціалістів для проведення консультації фермерам Херсонщини щодо надання міжнародних кредитів для модернізації системи зрошення, пише прес-служба Херсонської облдержадміністрації.

«Це питання було порушено під час зустрічі керівництва облдержадміністрації з представниками ЄБРР та Продовольчої й сільськогосподарської організації Об’єднаних націй (FAO)», — йдеться у повідомленні.

Очільник області Андрій Гордєєв підтвердив готовність надати приміщення для роботи представництва ЄБРР у Херсоні.

«Наше завдання – допомогти фермерам Херсонщини, які при наявності необхідних документів зможуть отримати міжнародні кредити для модернізації системи зрошення, а також забезпечити діяльність представництва ЄБРР та ООН в області», — зазначив він.

Міжнародний консультант Продовольчої та сільськогосподарської організації Об’єднаних націй (FAO) Михайло Малков зазначив, що після того, як до них звернувся банк з пропозицією посприяти вирішенню питання модернізації зрошувальної системи та підтримки агропромислової галузі у цілому було прийнято рішення відвідати Херсонщину та ознайомитись з вищезазначеними питаннями детальніше.

Також окрім цього, FAO має намір надати підтримку внутрішньо переміщеним особам з Донецької і Луганської областей та тимчасово окупованої території Криму, які перебувають на Херсонщині, надавши їм технічну допомогу і посівні матеріали у разі наявності в їх користуванні відповідних земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

«Європейський банк реконструкції та розвитку надає цільові кредити для фермерських господарств з великим об’ємом потужностей, але з 2015 р. ним також надаються дорадчі послуги та допомога малим і середнім сільгосппідприємствам», – зазначив старший аналітик з агробізнесу ЄБРР в Україні Василь Говгера.

Виконано за допомогою Disqus