АЧС: у Луганській області зняли карантин

234
0
Раніше АЧС реєстрували в Старобільському, Сватівському, Новоайдарському та Білокуракинському районах Луганської області
wallpapersafari.comРаніше АЧС реєстрували в Старобільському, Сватівському, Новоайдарському та Білокуракинському районах Луганської області

Завдяки карантинним заходам протидії африканській чумі свиней (АЧС) у Луганській області зняли карантин у всіх чотирьох районах області, пише сайт Луганської ОДА.

У січні 2017 р. інфекційне захворювання свиней виявлено у Старобільському, Сватівському, Новоайдарському та Білокуракинському районах.

Читайте за темою: Як розповсюджується АЧС: Kurkul.com запускає карту моніторингу

Наразі безпека щодо АЧС кожного господарства, де утримують свиней, залежить не тільки від фахівців ветеринарної медицини, а й від самих власників свиней, переконують фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.

Пересічному громадянину варто знати, що це захворювання не становить небезпеки для людей і на АЧС хворіють лише дикі та свійські свині.

Однак при виявленні хворої тварини чи трупу свині в природному середовищі, необхідно негайно сповістити про це лікаря ветеринарної медицини за місцем знаходження та вжити заходів, щоб унеможливити контакт із виділеннями хворої тварини.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus