В Україні створять Асоціацію ягідників

110
0
Асоціація повинна консолідувати ягідників для гармонійного розвитку ягідного сектору України
yaskravaklumba.com.uaАсоціація повинна консолідувати ягідників для гармонійного розвитку ягідного сектору України

Рішення про створення Асоціації ягідників України ухвалили у Львові за «круглим столом», що відбувся 22 березня, повідомили на сайті ЛОДА.

Участь у круглому столі на тему «Сировинна база та переробка ягід в Західній Україні» взяли господарства зі Львівської, Закарпатської, Рівненської, Вінницької, Київської та Черкаської областей. Захід ініціював департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА та Громадська спілка «Інноваційне фермерство і кооперація».

На думку засновників, Асоціація ягідників повинна консолідувати виробників та переробників ягід для гармонійного розвитку ягідного сектору України.

«Особливо актуальним круглий стіл був для львівських господарств, адже одною зі стратегій господарств області є вирощування ягідних культур. Саме тому малі та середні господарства Львівщини активно збільшують посадки малини», — розповідає директор департаменту Наталія Хмиз.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus