Реклама

Аграріям представили потужний прес-підбирач QUADRANT 5300 від CLAAS

10 квітня 2017 132 0
Прес-підбирач Claas Quadrant 5300 за роботою
claas.uaПрес-підбирач Claas Quadrant 5300 за роботою

На доповнення до Quadrant 5200 і 4200 на ринок вийшла ще одна надпотужна модель прес-підбирача від Claas — Quadrant 5300, пише Traktorist.ua.

Новий прес-підбирач формує тюки 1,20 х 0,9 м та оснащений останнім поколінням вузлозв’язувачів і автоматичним регулюванням тиску пресування. Quadrant 5300 прийшов на заміну Quadrant 3300.

Крутний момент на муфтах граблів та ротора, а також швидкість обертання ротора та довжину камери пресування в новому 5300 було збільшено в середньому на 12%.

Гак снопов’язача та притискна планка допрацьовані для роботи з довшими кінцями шпагату, також розроблено систему активного натягу шпагату, що дає змогу використовувати шпагат без особливих вимог до міцності.

Ще одна особливість моделі Quadrant 5300 — запатентована технологія Claas, що дозволяє змінювати швидкість руху голки.

Для ефективного очищення систему Turbo Fan доповнили активним розподілювачем повітря. Вузлозв’язувач обдувається зі швидкістю 140 км/год не тільки спереду, але і з боків.

Запатентована система контролю натягу APC (Automatic Pressure Control) дозволяє працювати на максимально можливій за даних умов швидкості. Перед початком роботи оператору необхідно ввести в термінал ISOBUS бажану щільність тюка і міцність шпагату, що завантажено в підбирач. Ці параметри контролюються трьома датчиками в самому вузлозв’язувачі та одним на корпусі. В залежності від них  прес-підбирач автоматично регулює тиск пресування. Тому швидкість роботи завжди максимальна і не залежить від досвіду оператора.

Додатково можна встановити систему контролю KCS (Knotter Control System), що має шість датчиків для моніторингу роботи вузлозв’язувача. Механізатор може настроювати інтерфейс нового термінала під свої потреби.

Крім базового терміналу Operator компанія Claas пропонує операційну систему ISOBUS Communicator II, термінал керування S10 і додаток Easy On Board для планшетних комп’ютерів.

На Quadrant 5300, завдяки гідравлічному приводу підбирача з системою Power Feeding System (PFS) і задньому притискному ролику, швидкість подачі маси можна легко регулювати з кабіни.

Новинка представлена в варіантах Roto Feed без ножів і Roto Cut з 25-ма ножами або Fine Cut з 51-м ножем. На додаток до стандартного варіанту підключення ножів групами в 12, 13, 26 і 51, з’явився розподіл по групах в 13, 25, 26 і 51.

Виконано за допомогою Disqus