АгроЗнавці чекають на ваші запитання!

86
0
Пишіть запитання на тему: «Переваги застосування регуляторів росту в інтенсивних технологіях садівництва. Як це працює?».
kurkul.comПишіть запитання на тему: «Переваги застосування регуляторів росту в інтенсивних технологіях садівництва. Як це працює?».

У рамках проекту АгроЗнавці стартує збір запитань на наступну тему: «Переваги застосування регуляторів росту в інтенсивних технологіях садівництва. Як це працює?».

Якщо вам є що спитати з цього приводу — пишіть, і вже через тиждень експерти компанії BASF підготують відповіді на них і в текстовому, і у відеоформаті.

Для того, щоб поставити запитання, вам необхідно заповнити спеціальну анкету.

Нагадаємо, проект АгроЗнавці створений для того, щоб надати відповіді на питання, що вас хвилюють щодо вирощування та захисту сільськогосподарських культур, юриспруденції, бухгалтерії тощо. Протягом трьох днів ми збираємо запитання на задану тему і через тиждень ви отримаєте відповіді у відео форматі від експертів компанії.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus