Україна стала лідером за обсягами виробництва меду

19 серпня 2015 86 0
Україна стала лідером за  обсягами виробництва меду
Nebolet.comУкраїна стала лідером за обсягами виробництва меду

Валове річне виробництво меду складає понад 70 тис. т, що ставить Україну на перше місце в Європі та на третє у світі. Про це під час відкриття спеціалізованої виставки-ярмарку «Бджільництво-2015» повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За її словами, це свідчить про те, що українська продукція меду є конкурентоспроможною на світових ринках. Наразі виробництвом меду займаються понад 400 тис. бджолярів, що є свідченням соціальної вагомості галузі. Виробничий фонд налічує близько 3 млн бджолосімей. Бджільництво України розвивається з великим потенціалом на перспективу.

«Важливим для аграрного сектору є виробництво додаткових продуктів бджільництва: прополісу, квіткового пилку, маточного молочка, трутневого гомогенату, бджолиної отрути, які є сировиною для харчової та фармацевтичної галузей», — сказала посадовець.

Також додала, що в Україні постійно зростає експортний потенціал меду. Цьогоріч за січень-червень експортовано 13,4 тис. т меду, що на 2,6 тис. т більше до відповідного періоду минулого року.

Виконано за допомогою Disqus

+ 0° ... - 4°

Вітер

2.3м/с

Опади

6.5мм

Вологість

100%