Полтавські студенти-агарії переймають бельгійській досвід в АПК

19 серпня 2015 61 0
Полтавські студенти-агарії переймають бельгійській досвід в АПК
Gazeta.lviv.uaПолтавські студенти-агарії переймають бельгійській досвід в АПК

Полтавська державна аграрна академія з Центром агрономічних досліджень бельгійської провінції ЕНО обмінюються досвідом в агропромисловому комплексі у аграрній освіті та науці. Про це зазначила під час відвідування Полтавської державної аграрної академії заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як зазначається у повідомленні, угода про співробітництво між двома регіонами України і Бельгії, які мають подібну економічну структуру з розвинутим аграрним сектором і промисловістю, була підписана в 2005 р. і є діючою зараз.

«Співпраця здійснюється за кількома напрямками, серед них: розробка та покращення технологій вирощування сільськогосподарських культур, розробка спільних науково-дослідних програм в сфері селекції рослин, обмін науковими співробітниками, розробка та реалізація спільних міжнародних проектів», — пише сайт.

Також додається, що під час зустрічі з керівництвом Академії було домовлено про поглиблення співпраці та підтримку проекту з розробки та покращення технологій вирощування сільськогосподарських культур.

«Спільні зусилля та поглиблення співпраці між Полтавською аграрною академією та Центром агрономічних досліджень суттєво сприятимуть розвитку сільського господарства не лише в межах Полтавської області та провінції Ено Королівства Бельгії, а й між обома країнами», — сказала Владислава Рутицька.

Виконано за допомогою Disqus

+ 7° ... - 1°

Вітер

1.9м/с

Опади

0мм

Вологість

96%

Матеріали за темою