Реклама

Острів скарбів гранульованого сульфату амонію

Як відомо, ринок дуже постраждав від браку добрив під час Посівної 2017. І тут, подібно до веселки на грозовому небі, на Kurkul.com надійшов лист від людини (будемо називати її капітан Джек Горобець), яка знайшла скарб у вигляді 50 тис. т гранульованого сульфату амонію, про який йому розповідав один відомий Пірат.

У листі зазначено, що капітан Джек розуміє, якою складною є ситуація у країні, що скарб шалено потрібен аграріям. Тому він готовий продавати його за надзвичайно привабливою ціною.

Корабель капітана Горобця зможе поставити до 1 червня 2017 року 8 тис. т добрив у порт «СУМИХІМПРОМ» за ціною:

  • 5 900 грн/т
  • 5 700 грн/т при купівлі від 500 т

Аграрії зможуть забрати товар за адресою: м. Суми, вул. Харківська, п/в 12.

Наш герой дуже консервативний, оскільки пише, що дотримується старої моделі ведення бізнесу:

Самовивіз. Завантажив — Заплатив — Вивіз. Ніякої попередньої оплати.

Капітан Джек — новачок у цьому бізнесі, але знає, що в морях є багато піратів-неаграріїв. Тому звертається до Kurkul.com по допомогу, щоб укласти максимально відкриті угоди.

Саме тому ми запускаємо онлайн лічильник на операції з купівлі сульфату амонію. Кожен день ми будемо показувати, скільки добрив залишилося від першої експедиції (8 тис. т).

Зв'язатися з капітаном Джеком і Ко ви можете за цим номером телефону +38(50)320-73-16

Заява від редакції Kurkul.com

ЦЕ АБСОЛЮТНО СЕРЙОЗНЕ ОГОЛОШЕННЯ. ПРОСТО НАШ РЕКЛАМОДАВЕЦЬ ДОЗВОЛИВ НАМ бути зухвалими, щоб донести інформацію про дуже корисний продукт до якомога більшої кількості людей. Будемо вдячні, якщо ви поділитеся з тими, кому це оголошення може допомогти скоротити свої витрати на вирощування врожаю.