Чорна

Чорна
ferma.expertЧорна

Назва породи

Чорна (Black)

Тип тварини

Нутрія

Напрямок

ВРХ

Компанії племрепродуктори

Історія

Про походження породи чорних нутрій відомо, що виведені нутрії були на території аргентинських володінь. Від стандартних представницьких форм, вихованці різниці майже не мають. Екстер’єрні характеристики і якість відтворюваності майже ідентичні.

Стандарт породи

Чорні нутрії володіють красивим, насиченим і рівним забарвленням хутра, а підшерсткам притаманний темний сірий фоновий колір. Біля вушної області можна побачити невеликі вовняні пучки, які мають зональні тонування. Схрещування двох чистокровних представників чорних нутрій гарантує більшість малюків рясних чорних кольорів, але в рідкісних випадках народжуються звичайні дитинчата зі стандартними кольорами вовни. Але навіть стандартні маленькі нутрії відрізняються від звичайних зональним  тонуванням властивих сірих колірних гам. З дорослішанням колірне покриття вовняних шубок змінюється, і у стандартних нутрій забарвлення стає набагато темніше, ніж у того, хто народився відразу з властивим для чорних нутрій кольором шерстинок. При зведенні представників з іншими різновидами, народжуються діти з однорідними фоновими забарвленнями: чорне або темно буре. Новонародженим нутріям не притаманна зональна форма забарвлення, шерстинки рівномірні по всій довжині, тільки з дорослішанням  виражається зональна різноманітність забарвлення в областях голови і боків. Нутрій, за даними характерними ознаками називають чорними зональними. Довжина особин – 65 см.

Господарська характеристика

При схрещуванні чорних самок і самців отримують чорне потомство. Але зрідка з’являються дитинчата стандартного, бурого забарвлення. Плодючість самок – 5 дитинчат. Вага особин – 6–8 кг. Хутро чорної нутрії виглядає на рідкість розкішно. Волоски пігментовані з однаковою інтенсивністю по всій довжині. Підшерсток – темно-сірий.Якщо спарити «чорнушок» зі «стандартними», ​​то на виході – 50 % чорних і 50 % стандартних дитинчат.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus