ВсеБудеАгро

«Діти українського асфальту» не знають, що їжа, ліки, одяг беруться не з повітря. Молодь хоче бути юристами, економістами, програмістами, а не агрономами, ветеринарами, фермерами. Сільське господарство — 18% економіки країни —  не є популярним серед своїх же громадян... Над Україною нависло прокляття аграрної країни: вміла готувати та не вміла подавати?

В цій передачі наша команда хоче показати українцям, що таке агробізнес насправді. Наскільки багаті і щасливі аграрії.  Що не треба їхати в Польшу, щоб знайти себе і заробити грошей. Ми самі працюємо в сільському господарстві і вас запрошуємо. Давайте разом знімемо це прокляття?:)

P.S. Наша передача побудована на основі відомої притчі.

«Одного разу батько багатої сім'ї вирішив узяти свого маленького сина в село, на ферму, щоб показати, наскільки бідними можуть бути люди. Вони провели день і ніч на фермі у дуже бідній сім'ї. Коли повернулися додому, батько запитав свого сина:

- Як тобі сподобалася подорож?

- Це було чудово, тату!

- Ти побачив, наскільки бідними можуть бути люди? - запитав батько.

- Так.

- І чого ти навчився з цього?

Син відповів:

- Я побачив, що у нас є собака в будинку, а у них чотири пса. У нас є басейн посеред саду, а у них - бухта, якій не видно краю. Ми освітлюємо свій сад лампами, а їм світять зірки. У нас патіо на задньому дворі, а у них - цілий горизонт.

Батько втратив дар мови після цієї відповіді сина.

А син додав:

- Дякую, тату, що показав мені, наскільки багаті ці люди».

Випуск 1. Прокляття аграрної країни...ВСЕбудеАГРО#1