Ми готуємося до АгроЕкспедиції «Пшениця 2016»

Хочете в АгроЕкспедицію «Пшениця 2016»? Поїхали з нами!

АгроЕкспедиція «Пшениця 2016» 13 червня 2016 203 0

Сидіти на місці — це не про нас. Тож тільки-но відгриміла АгроЕкспедиція «Жито-2016» та виставка «Агро 2016», як ми вже збираємо команду і валізи у наступний «тур» господарствами України, щоб цього разу подивитися на пшеничні поля!

Три роки минуло з часу нашої першої експедиції (а була вона присвячена саме пшениці), і нам не віриться, що час так швидко збіг. За цей період ми чимало побачили і почули від фермерів, тому нам ще цікавіше їхати, адже вже є з чим порівнювати. Знаємо, що сезон-2016 видався непростим та полоскотав нерви агрономам. Тепер же самі хочемо побачити пшеницю після таких рясних і затяжних дощів. Але не сумніваємося, що у вас на полях все чудово!

Коли?

Цього разу стартуємо з 20 червня і поки фокусуємося на пшениці центральної та західної України. Ймовірно, що в інших регіонах вже почнеться збирання. Там в полях замість АгроЕкспедиторів «заговорить» бункер :) Але наш маршрут гнучкий і непередбачуваний — кожен може внести в нього корективи своїм запрошенням.

Ні кроку без експертів

Традиційно, до нашої дружньої компанії приєднуються партнери-експерти. Без них ми вже не уявляємо АгроЕкспедиції. Та і що там казати, наші блоги були б менш цікавими та інформативними, залишись ми без їхньої підтримки. Цього разу з нами їдуть колеги з Bayer, ПАТ «Креді Агріколь Банк» та Limagrain.

Саме вони озброїли АгроЕкспедиторів термометром для вимірювання температури ґрунту і лінійкою для вимірювання норми висіву. Ми ж маємо свою техніку, випробувану часом і полями — ноутбуки, GPS-навігатори, фото- і відео-камери, ну і, звичайно ж, заряд бадьорості від команди!

Ви можете поїхати з нами!

Безумовно, основна мета нашого візиту до вас на господарства – оцінка якості посівів та прогнозування урожайності пшениці 2016 року. Але є в нас ще одна життєва філософія: кожна поїздка повинна дарувати заряд бадьорості та надихати на подальші звершення. Тому з нами нікому не буде нудно.

Наразі ми маємо ще два вільні місця для спонсорів і експертів в АгроЕкспоМобілі! Можливо вони ваші? Адже ми і досі в пошуках однодумців!

АгроЕкспедиція — благородна справа, а спонсори, які її підтримують, ще раз підтверджують свою позицію у якості компаній, що думають, піклуються про своїх клієнтів і працюють на перспективу. Ефект від участі в АгроЕкспедиції чітко визначити складно: він буде переслідувати вас з тих пір, як ви зв'яжетеся з нами :)

Запрошуйте, ми приїдемо!

Нам завжди приємно, коли ви кличете нас до себе на господарство. За останні кілька днів, які наша команда провела на «АГРО 2016», ми вже отримали кілька таких запрошень, і дуже вдячні за вашу ініціативу. Але нам хочеться ще! Тож не зволікайте і напишіть нам (можна в коментарі під цим блогом), і ми завітаємо до вас та обов’язково напишемо про ваше господарство на Kurkul.com та Latifundist.com.

Віримо, що фермери, у яких ми ще не побували за три роки, відгукнуться і напишуть! Адже цікаво читати про інших, та найбільше задоволення — коли інші можуть читати про тебе. Тож чекаємо на ваші відгуки і біжимо готуватися до виїзду.

Ну, хто з нами?

Виконано за допомогою Disqus

Київ

- 16° ... - 22°

Вітер

1м/с

Опади

0мм

Вологість

82%

Матеріали за темою