В Україні очікують високий урожай пшениці — експерт

22 червня 2016 103 0
Сильні дощі та інтенсивні агрохімічні заходи допоможуть вітчизняним фермерам зібрати гарний врожай пшениці
kurkul.comСильні дощі та інтенсивні агрохімічні заходи допоможуть вітчизняним фермерам зібрати гарний врожай пшениці

Сильні дощі та інтенсивні агрохімічні заходи допоможуть вітчизняним фермерам зібрати гарний врожай пшениці.

Про це в ексклюзивному коментарі Kurkul.com заявив експерт компанії «Лімагрейн» Володимир Кузьмич.

«У літньо-осінній період була спека і недостатнє вологозабезпечення, тому багато сільгоспвиробників ризикували, сіючи озимі у пізні строки і у суху землю. Але зима була м’яка і ми бачимо, що ситуація з озимими виправилась і є надія на урожай», — зазначає експерт.

Нагадаємо, що «Лімагрейн» підтримує проведення сайтом Kurkul.com АгроЕкспедиції «Пшениця».

За словами Володимира Кузьмича, пшениця досить непогано розкущилась і має гарний колос. У порівнянні з минулим роком валовий збір зерна буде досить високий, тому експерт вважає, що у виграші будуть ті фермери, хто використовував високопродуктивні сорти.

Наприклад, найбільшим попитом серед українських аграріїв користуються сорти озимої пшениці «Колонія» і «Дагмар».

«У 2014 р. в Україну зайшов сорт озимої пшениці «Колонія» і всього лише за 2 роки він набрав шаленої популярності серед фермерів, особливо тих, які займаються інтенсивним вирощуванням озимої пшениці. Потенціал урожайності цієї пшениці досить високий», — повідомила експерт компанії «Лімагрейн» Тетяна Павлюк.

Найкращим результатом цього сорту в Україні у минулому році був показник у 130 ц/га. Цих результатів вдалося досягнути на ПСП «Сокільча», що на Житомирщині.

Відповідно до зони вирощування та цільового використання земель, фахівці компанії LimaGrain допоможуть зорієнтуватись із вибором сорту озимої пшениці та здійснити супровід споживача.

«Перш за все, необхідно визначитись, за якою технологією буде вирощуватися пшениця. Важливим фактором для отримання очікуваного результату, який також обов’язково потрібно враховувати, є тип ґрунту та кліматичні умови вирощування», — додає експерт «Лімагрейн» Володимир Кузьмич.

Виконано за допомогою Disqus