- ТЕМА ДНЯ:
- АгроЕкспедиція Посівна 2018
Гайдуцький Павло Іванович
НауковецьАкадемік НААН (Відділення аграрної економіки і продовольства)
Народився в селі Берем'яни Бучацького району Тернопільської області.
Освіта:
- У 1972 р. закінчив обліково-економічний факультет Тернопільського фінансово-економічного інституту; доктор наук з державного управління, професор.
Кар'єра:
З 1986 по 1992 рр. — працював завідувачем кафедри, проректором Республіканської вищої школи управління АПК, керівником відділу економіки, академіком-секретарем відділення економіки Української академії аграрних наук (УААН).
З 1993 по 1994 рр. — завідувач відділом фінансової політики Адміністрації Президента України, керівник відділу економічних реформ Кабінету міністрів
Наукова діяльність:
Кандидатську дисертацію «Аналіз і контроль в оперативно-ном управлінні сільськогосподарським виробництвом» захистив в 1976 р на спецраді Київського інституту народного господарства ім. Д. С. Коротченко.
У 1990 р. на спецраді КІНГ ім. Д.С. Коротченко захистив докторську дисертацію «Аналіз і контроль міжгалузевої господарської діяльності агро-промислових формувань».
За результатами наукових досліджень академік Гайдуцький опублікував майже 310 наукових робіт, в тому числі майже 50 монографій одноосібних і колективних, книг і брошур. Крім того з його участю підготовлено понад 80 методичних рекомендацій і розробок.
Вчений підготував 11 кандидатів економічних наук.
Оновлено: 19 жовтня 2017 року.
Ми зібрали в базі понад 900 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.
Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.
Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.