197

Гайдуцький Павло Іванович

Академік НААН (Відділення аграрної економіки і продовольства)

Народився в селі Берем'яни Бучацького району Тернопільської області.

Освіта:

  • У 1972 р. закінчив обліково-економічний факультет Тернопільського фінансово-економічного інституту; доктор наук з державного управління, професор.

Кар'єра:

  • З 1986 по 1992 рр. — працював завідувачем кафедри, проректором Республіканської вищої школи управління АПК, керівником відділу економіки, академіком-секретарем відділення економіки Української академії аграрних наук (УААН).

  • З 1993 по 1994 рр. — завідувач відділом фінансової політики Адміністрації Президента України, керівник відділу економічних реформ Кабінету міністрів

Наукова діяльність:

  • Кандидатську дисертацію «Аналіз і контроль в оперативно-ном управлінні сільськогосподарським виробництвом» захистив в 1976 р на спецраді Київського інституту народного господарства ім. Д. С. Коротченко.

  • У 1990 р. на спецраді КІНГ ім. Д.С. Коротченко захистив докторську дисертацію «Аналіз і контроль міжгалузевої господарської діяльності агро-промислових формувань».

  • За результатами наукових досліджень академік Гайдуцький опублікував майже 310 наукових робіт, в тому числі майже 50 монографій одноосібних і колективних, книг і брошур. Крім того з його участю підготовлено понад 80 методичних рекомендацій і розробок.

  • Вчений підготував 11 кандидатів економічних наук.

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.