СП «Інтерагро Сквира»

Земельний банк

1 050 ГА

Адреса

с. Тарасівка, Білоцерквівський район, Київська область,

Напрямки діяльності

Опис господарства

Cільськогосподарське підприємство з іноземними інвестиціями «Інтерагро Сквира» впевненно займає свою нішу в Україні по виробництву та реалізації елітного, репродукційного насіння зернових, олійних культур. Компанія співпрацює з провідними селекціонерами України. Господарство має статус елітгоспа і вирощує та реалізує насіння сортів озимої пшениці та сої.

Профіль You control.

Напрями діяльності:

Рослинництво

  • Підприємство на орендованих землях вирощує близько 900 га. пшениці, 150 га. ячменю, 600 га. ріпаку, 500 га. сої, 200 га. цукрового буряку і 100 га. гороху. До провідних в господарстві відносяться: соя, ріпак, пшениця.
  • Підприємство спеціалізується на вирощуванні озимої пшениці (Лісова Пісня, Артеміда, Романтика, Олеся, Ясочка).
  • Вирощування та реалізація насіння сої (Легенда, Ворскла, Устя, Єлена, Київська-98, Золотиста, Кивін, Вільшанка, Сіверка, Сузір'я), насіння озимої пшениці (Артеміда, Ясочка, Лісова Пісня, Олеся, Романтика, Лупус, Столична).

Тваринництво

  • Cільськогосподарське підприємство «Iнтерагро Сквира» є племрепродуктором Великої чорної породи свиней. В господарстві утримується 4 основних хряки і 4 ремонтні хрячки, 80 основних свиноматок і 50 голів ремонтних свинок.
  • Основними є лінії Беркута і Чародєя і родини свиноматок Вєтки, Рози, Грації. Також в господарстві використовується міжпорідне схрещення Великої чорної і Ландраса, а також Великої чорної та Великої білої.

Співпрацюють з компаніями:

  • ЗЗР: Вayer.
  • Насіння: НЦЦ «Інститут землеробства НААН»

Читайте по темі:  День 1: Київщина: «Інтерагро Сквира» та «Агробізнес»

 

Виконано за допомогою Disqus