ФАО зосередиться на ветеринарних та фітосанітарних аспектах роботи

22 грудня 2017 185 0
ФАО
en.almalnews.com/ФАО

У Мінагрополітики обговорили стан реалізації проектів ФАО в Україні 2017 р. та плани на 2018-2019 рр. Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

Наступні два роки в Рамковій Програмі Співробітництва робота буде акцентована на ветеринарних та фітосанітарних аспектах, гармонізації стандартів на харчові продукти, розробки норм та правил, регламентуючих гігієнічні вимоги до переробки харчових продуктів, рекомендації щодо дотримання стандартів, в тому числі в рибному господарстві. Також особливу увагу буде приділено підтримці малих господарств; розвитку аквакультури та простежуваності походження водних біорерсурсів; підтримку сільськогосподарської кооперації; відновлення лісових ландшафтів; стійке управління земельними ресурсами; питання сільськогосподарського перепису; розробку та впровадження програм шкільного харчування із залученням місцевих фермерів.

«Напрями співпраці ФАО та України на наступні два роки стануть логічним продовженням роботи, здійсненої протягом 2016-2017 рр. та спрямовані на досягнення двох регіональних цілей ФАО — щодо сприяння розвитку ринків та підсилення спроможності малих та середніх сільськогосподарських виробників. Новацією стане більша увага до агроекологічних питань та впливу змін клімату на сільське господарство», — зауважила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Наприкінці зустрічі учасники висловили пропозиції щодо подальшої співпраці у визначених питаннях та домовились про наступні зустрічі з робочими групами проектів.

Виконано за допомогою Disqus